Kultúra

Festival Bažant Pohoda

O projekte

Spoločne s festivalom Bažant Pohoda sme vytvorili partnerstvo, vďaka ktorému si učastníci mohli naplno užiť najväčšie slovenské hudobné podujatie. Energia z rafinérie napájala nielen festivalové pódiá s kapelami, ale oživovala aj stánky s občerstvením či sprievodné atrakcie pre návštevníkov.

Popri „šťave“ pre pohodu sme sa snažili uľahčiť aj cestovanie na festival a z festivalu. Aby ľudia zažili skutočnú pohodu, podporili sme autobusovú kyvadlovú dopravu z Trenčína na letisko, pričom cena lístkov denných a nočných spojov bola zvýhodnená na 50 centov. Pre tých, ktorí chodia na festival vlastným autom, sme pripravili na vybraných čerpacích staniciach špeciálne akcie.

V roku 2013 sme na Pohode v spolupráci s partnermi, so spoločnosťou Orange a Slovakia Ringom, prispeli k bezpečnej jazde. Pred hlavným vchodom na Pohodu a na parkoviskách sme spoločne testovali vodičov na alkohol, poskytovali im rady o bezpečnej jazde a informovali ich o rozdieloch v kvalite palív, mazív a autochemikálií.

„Sme radi, že môžeme prispieť k neopakovateľnej a jedinečnej atmosfére, ktorá Pohodu zaradila medzi najlepšie festivaly na svete,“ povedal k nášmu partnerstvu s významným letným festivalom Anton Molnár, hovorca a riaditeľ podnikovej a marketingovej komunikácie Slovnaftu.

Novinky (4)

Festival Bažant Pohoda

27. jún 2013

Šťava zo Slovnaftu pre Bažant Pohodu

Spoločnosť Slovnaft aj tento rok dodá naftu pre generátory, ktoré poháňajú najväčší slovenský letný hudobný festival Bažant Pohoda.

Festival Bažant Pohoda

08. august 2012

Výťažok z cestovného na Pohodu venoval Slovnaft deťom z detských domovoch

Výťažok z cestovného dotovanou autobusovou dopravou, ktorú mali možnosť využiť návštevníci festivalu Pohoda vo výške 2496,16 eur, dnes odovzdali zástupcovia Slovnaftu za účasti organizátora festivalu Michala Kaščáka občianskemu združeniu Spoločnosť priateľov deti z detských domovov Úsmev ako dar.