Spoločnosť

Slovnaft Relax

O projekte

Dobre vybavené miesto na šport a relax pre zamestnancov a ich rodiny. Tak sa dá stručne opísať areál Slovnaft RELAX centra v zelenej tichej časti Vlčieho hrdla s príjemnou atmosférou a širokým záberom aktivít. Fitness, kolkáreň, sauny, masáže... to však nie je všetko. Dajú sa tam organizovať teambuildingy, semináre, aj rodinné oslavy.

Spoločnosť Slovnaft vybudovala tento pekný priestor pre svojich zamestnancov v roku 2018. Odvtedy sa Slovnaft RELAX neustále zlepšuje a rozširuje. Pribudla unikátna soľná jaskyňa, v exteriéri vznikol na terase kútik na grilovanie a Slovnaft má ďalšie nápady na zveľaďovanie priestoru.

Za dnešným moderným športovo-relaxačným centrom je zaujímavý príbeh. Ešte v roku 2017 bol schátranou budovou bývalej školskej jedálne. Vďaka snahe skupiny zamestnancov a veľkej podpore manažmentu sa stará budova za rekordne krátky čas zmenila na nové, moderné športovo-relaxačné centrum, ktoré na jeseň 2018 privítalo prvých návštevníkov. Do úspešného rozbehu zasiahla pandémia, ale Slovnaft využil čas prísnych obmedzení na ďalšie novinky a vylepšenia.

Od polovice roku 2022 je Slovnaft RELAX centrum opäť v plnej prevádzke. Popri fitness, wellness a prevádzke kolkárne organizuje firemné aj súkromné podujatia, prázdninové tábory pre malých slovnaftárov či Dni zdravia. Vybudoval si povesť centra s kvalitným vybavením a dobrým riadením, a tak ho vyhľadávajú nielen slovnaftári, ale aj externí návštevníci.