Udržateľné podnikanie

Aplikácia Sused Slovnaft

O projekte

Zaujímate sa o komunitný život a chcete vedieť, čo sa deje vo vašom okolí? Dobrý sused vám pomôže. Sme súčasťou Bratislavy, a preto chceme o aktivitách a vplyvoch v Slovnafte pravidelne otvorene informovať. Získajte vďaka aplikácii prehľad o aktuálnom dianí v rafinérii.

Každý mesiac nájdete v aplikácii aktualizovaný plán činností rafinérie.  Prehľadný kalendár zaznamenáva vplyvy, ktoré v súvislosti s aktivitami pre daný deň očakávame. Vďaka aplikácii Sused Slovnaft môžete mať najnovšie výsledky meraní kvality ovzdušia neustále po ruke.

Spoločne môžeme zlepšovať život vo vašej komunite. Ak máte nápad na opravu ihriska, organizáciu kultúrnych podujatí alebo voľnočasových aktivít - napíšte Dobrému susedovi. Žiadosť o grant na váš projekt môžete zaslať cez jednoduchý online formulár a získať podporu do výšky 4 000 eur.

Máte otázky k činnostiam v Slovnafte? Napíšte nám cez kontaktný formulár priamo v aplikácii. Sme tu pre vás.

Novinky (1)

Aplikácia Sused Slovnaft

23. apríl 2021

Sused Slovnaft dá vždy vedieť

Spustili sme novú aplikáciu Sused Slovnaft, vďaka ktorej vás môžeme priamo informovať o činnostiach v rafinérii. Chceme byť dobrým susedom okolitých mestských častí a obcí. Slovnaft tak pokračuje v prehlbovaní transparentnej a efektívnej komunikácii.