Komunita

Freshhh Junior

O projekte

Slovnaft po niekoľkoročných skúsenostiach s odbornými súťažami Freshhh a Freshhh for Professionals organizuje podobnú online súťaž aj pre študentov stredných škôl a 8-ročných gymnázií.

Súťaží sa v trojčlenných tímoch, pričom členovia tímu nemusia byť z rovnakej triedy, ani z toho istého ročníka. Dôležité je však zaregistrovať sa včas, pretože počet súťažných tímov je obmedzený na 500. Samotná súťaž pozostáva z 12 online kôl, na ktorých majú súťažiaci na vyriešenie 24, resp. 48 hodín.

Päť najlepších tímov v online časti postupuje do finále, ktoré sa koná priamo v Slovnafte a špeciálne kolo je vytvorené aj pre päť najlepších odborných škôl. Najúspešnejšie tímy majú šancu získať zaujímavé ceny, navyše škola s najvyšším počtom tímov, ktoré dokončia online časť súťaže, získava finančnú odmenu v hodnote 1000 eur.

Novinky (3)

Freshhh Junior

17. december 2015

Junior Freshhh 2015 s novinkami

Tohtoročná súťaž Junior Freshhh priniesla novinky - dve finále a špeciálne ocenenie NAJ učiteľ.

Freshhh Junior

11. marec 2015

Študenti majú možnosť vybudovať rafinériu

Založiť si rafinériu, vymyslieť ako bude fungovať, aké produkty bude vyrábať. Možno to nie je snom každého z nás, avšak šikovného študenta, ktorého fascinuje ropný a petrochemický priemysel, môže táto výzva lákať. Zatiaľ by však nešlo o skutočnosť, ale o projekt v súťaži Skupiny MOL - Freshhh 2015, ktorá práve štartuje.

Freshhh Junior

10. november 2014

Stredoškoláci opäť súťažia

Stredoškoláci môžu vyhrať ultratenký notebook, tablet alebo čítačku kníh v online súťaži z oblasti prírodných vied Junior Freshhh