Freshhh Junior

Študenti majú možnosť vybudovať rafinériu

Založiť si rafinériu, vymyslieť ako bude fungovať, aké produkty bude vyrábať. Možno to nie je snom každého z nás, avšak šikovného študenta, ktorého fascinuje ropný a petrochemický priemysel, môže táto výzva lákať. Zatiaľ by však nešlo o skutočnosť, ale o projekt v súťaži Skupiny MOL - Freshhh 2015, ktorá práve štartuje.

„Zabávaj sa naplno. Pracuj naplno.“ – to je motto súťažného programu pre vysokoškolákov, ktorí majú možnosť podať svoje prihlášky od 9. marca do 4. apríla na webovej stránke www.freshhh.net. Trojčlenné tímy z celého sveta budú v rámci neho riešiť v troch kolách online úlohy z oblasti ropného a plynárenského priemyslu, ktoré im zadá Skupina MOL. Bude sa bojovať o veľa. O finančnú odmenu pre najlepšie tri tímy spolu v hodnote 25 000 €, o možnosť stať sa účastníkom finálového kola, na ktorom sa už tradične v Budapešti zídu tí najúspešnejší, o miesto stážistu v rafinériách spadajúcich pod Skupinu MOL, no pre tých skutočne najlepších čaká dokonca miesto v programe Growww. Vďaka nemu majú absolventi vysokých škôl možnosť bezprostredne po ukončení štúdia začať pracovať pre poprednú medzinárodnú ropnú a petrochemickú spoločnosť. Program Freshhh v číslach:

Novinky (2)

Freshhh Junior

17. december 2015

Junior Freshhh 2015 s novinkami

Tohtoročná súťaž Junior Freshhh priniesla novinky - dve finále a špeciálne ocenenie NAJ učiteľ.

Freshhh Junior

10. november 2014

Stredoškoláci opäť súťažia

Stredoškoláci môžu vyhrať ultratenký notebook, tablet alebo čítačku kníh v online súťaži z oblasti prírodných vied Junior Freshhh