Udržateľné podnikanie

SLOVNAFT BAJK

O projekte

Presúvať sa autom po Bratislave vie byť mimoriadne stresujúce. Neustále zdržania na Prístavnom moste, kolóny na Trnavskom mýte, množstvá semaforov či preplnené centrum komplikujú cestu do práce alebo domov mnohým ľuďom každý deň. Aby sme však mohli brázdiť mesto pohodlne, rýchlo a cenovo výhodne, vznikol projekt Slovnaft BAjk.

 

Slovnaft BAjk patrí medzi obľúbené bikesharingové projekty v Bratislave, vďaka ktorým si môžete jednoducho požičať bicykel na jednej z dokovacích staníc a pohodlne sa presúvať po meste. Žlté bicykle sa aj vďaka tomu stali neodmysliteľnou súčasťou verejnej dopravy v hlavnom meste. Od spustenia bikesharingu na jeseň 2018 už BAjkeri spravili viac ako pol milióna jázd, pričom najdlhšia trasa merala viac ako 50 kilometrov.

 

 

Pozrite si video o tom, ako služba funguje:

Viac o projekte sa dozviete na slovnaftbajk.sk

Novinky (1)

SLOVNAFT BAJK

02. jún 2021

Slovnaft BAjk podporuje projekt Do práce na bicykli

Národná kampaň Do práce na bicykli podporuje rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách. Partnerom tohtoročnej výzvy je aj Slovnaft BAjk – prevádzkovateľ najväčšej bikesharingovej služby v Bratislave. Kampaň je sprevádzaná súťažou, do ktorej sa môže zapojiť široká verejnosť. Slovnaft BAjk do súťaže venuje ročné predplatné pre víťazný tím a kampaň podporuje aj znížením ceny mesačného lístka v mesiaci jún na 6 eur.