Komunita

NAJ diplomová práca

O projekte

Talentovaní a svedomití študenti sú naša budúcnosť. Preto už od roku 2008 oceňujeme tie najlepšie diplomové práce študentov, ktorí sú blízko svojmu cieľu - ukončeniu vysokoškolského štúdia. Finančnú odmenu získajú nielen študenti, ale aj ich alma mater za podporu a rozvíjanie ich talentu.

Sme radi, že aj vďaka tejto súťaži môžeme nadväzovať spoluprácu so špičkovými slovenskými univerzitami. Cieľom súťaže je spojenie bohatých skúseností popredných slovenských univerzít ako vzdelávacích inštitúcií a nášho odborného vzdelávania.

Každý rok sa o titul Najlepšia diplomová práca uchádza so svojimi prácami okolo 20 študentov. Experti z našej spoločnosti tieto práce hodnotia a súčasná relevantnosť tém je jedným z kritérií, ktoré určujú víťazov. Študenti z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave a z Fakulty baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií na Technickej univerzite v Košiciach patria k historicky najúspešnejším.

Tí najlepší študenti z doterajších víťazov dostali šancu stať sa súčasťou nášho kmeňového tímu a získali príležitosť rýchleho kariérneho rastu, ktorú im ponúka naša spoločnosť.

Novinky (6)

NAJ diplomová práca

25. október 2023

Poznáme najlepšie diplomovky roka

Aj tento rok sme vďaka súťaži Najdiplomovka spoznali výnimočné študentské práce, ktoré prekvapivo priniesli nové témy. Práve diverzita tém bola jasným dôkazom, ako sa mení naša spoločnosť a jej aktuálne problémy, ktorým všetci čelíme.

NAJ diplomová práca

13. júl 2023

HĽADÁME NAJ DIPLOMOVKY

V 17. ročníku súťaže Najdiplomovka opäť oceníme tie najlepšie diplomové práce z celého Slovenska. Ak sa vám v roku 2023 podarilo úspešne ukončiť magisterské alebo inžinierske štúdium a myslíte si, že vaša diplomovka stojí naozaj za to, dajte nám o nej vedieť. V téme neexistuje obmedzenie – práca sa môže týkať chemickej technológie, IT, komunikácie či personalistiky. Dôležité je prepojenie na naše podnikanie a kvalita práce.

NAJ diplomová práca

01. december 2017

Najdiplomovka 2017

Do súťaže o najlepšie diplomové práce za rok 2017 sa prihlásilo šesť fakúlt zo štyroch univerzít s pätnástimi prácami. Autori tých najlepších diplomoviek si prevzali cenu 7. novembra v Hoteli Gate One.