NAJ diplomová práca

Poznáme najlepšie diplomovky roka

Aj tento rok sme vďaka súťaži Najdiplomovka spoznali výnimočné študentské práce, ktoré prekvapivo priniesli nové témy. Práve diverzita tém bola jasným dôkazom, ako sa mení naša spoločnosť a jej aktuálne problémy, ktorým všetci čelíme.

Do 17. ročníka sa prihlásilo 20 diplomových prác z 12 fakúlt, z ktorých sme vybrali tri najlepšie. Posudzovala ich komisia zložená z našich odborníčok a odborníkov (Gabriela Bitterová, Ivan Stranovský, Mikuláš Bartal a Kristián Hanus). Všetci sa zhodli na tom, že práce vynikali pozoruhodnou kvalitou, výborne zvolenými aktuálnymi témami a jasným prepojením s praxou. Víťazky a víťazov ocenili Alžbeta Grácová, riaditeľka HR a Anton Molnár, riaditeľ Komunikácie.

Víťazstvo si napokon odniesli tieto tri najlepšie diplomovky:

Autorky a autor víťazných prác boli odmenení peňažnou cenou 1000 eur a ich domovské fakulty získali po 2000 eur. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme.

Na podujatí sme už tradične ocenili aj úspech študentov stredných škôl na 55. ročníku Medzinárodnej chemickej olympiády, ktorá sa konala vo švajčiarskom Zürichu.

V svetovej konkurencii slovenskí študenti aj tento rok zažiarili a vybojovali si medaily:

Študenti boli podporení finančným príspevkom na organizáciu Letnej školy chemikov a ocenení vecným darom. Aj im srdečne blahoželáme.

#slovnaftmladym #najdiplomovka #chemiajezabava #mcho #SpoluDokazemeVela

Novinky (5)

NAJ diplomová práca

13. júl 2023

HĽADÁME NAJ DIPLOMOVKY

V 17. ročníku súťaže Najdiplomovka opäť oceníme tie najlepšie diplomové práce z celého Slovenska. Ak sa vám v roku 2023 podarilo úspešne ukončiť magisterské alebo inžinierske štúdium a myslíte si, že vaša diplomovka stojí naozaj za to, dajte nám o nej vedieť. V téme neexistuje obmedzenie – práca sa môže týkať chemickej technológie, IT, komunikácie či personalistiky. Dôležité je prepojenie na naše podnikanie a kvalita práce.

NAJ diplomová práca

01. december 2017

Najdiplomovka 2017

Do súťaže o najlepšie diplomové práce za rok 2017 sa prihlásilo šesť fakúlt zo štyroch univerzít s pätnástimi prácami. Autori tých najlepších diplomoviek si prevzali cenu 7. novembra v Hoteli Gate One.