Šport

Volejbal

O projekte

Aj v roku 2023 sa na nás slovenská volejbalová reprezentácia môže spoľahnúť.

Mužský volejbalový reprezentačný tím je jedenásťnásobným účastníkom záverečného turnaja ME, dvojnásobným víťazom Európskej ligy (2008 a 2011) a účastníkom svetovej ligy (2014 – 2017). Momentálne sa v rebríčku CEV (Európska volejbalová konfederácia) nachádza na 22. priečke. Na majstrovstvá Európy 2023 sa mužská reprezentácia nekvalifikovala. Tento rok tak národný tím zabojoval aspoň na Zlatej európskej lige. Počas letného sústredenia reprezentácia pod vedením trénera Stevena Vanmedegaela cvičí techniku hry a presnosť.

Ženský volejbalový reprezentačný tím s kapitánkou Karin Palgutovou čaká v roku 2023 účasť na prestížnych európskych majstrovstvách EuroVolley 2023. Zverenky trénera Michala Mašeka si v tomto roku zmerali sily s konkurentkami aj v Zlatej európskej lige. Momentálne sú naše reprezentantky v rebríčku CEV na 14. mieste. Tím ťahajú výkony Karin Palgutovej, Márie Žernovič či Barbory Kosekovej.

„Pre nás je toto partnerstvo potvrdením kreditu vrcholového volejbalu. Slovnaft nám vyjadril dôveru a zaradil sa medzi úspešných a silných partnerov nášho športu. Som presvedčený, že spojenie silnej značky Slovnaftu a oboch volejbalových reprezentácií bude pre všetkých prospešné. Som presvedčený, že priaznivci volejbalu privítajú toto partnerstvo ako cestu k zásadnej stabilizácii a progresu volejbalu do budúcna,“ povedal prezident Slovenskej volejbalovej federácie Marek Rojko.

„Šport na Slovensku podporujeme dlhodobo. Sme stabilným partnerom futbalu, hádzanej, motoristického športu – a teraz aj volejbalu. Mužská a ženská národná volejbalová reprezentácia v nás získali silného partnera. Úspechy aj výzvy našich športovcov a športovkýň prežívame spolu s nimi a fandíme férovej hre. Tešíme sa našu spoločnú sezónu a prajeme obom reprezentáciám, aby sa im v zápasoch darilo,“ uviedol hovorca a riaditeľ komunikácie Slovnaftu Anton Molnár.

Novinky (2)

Volejbal

14. august 2023

Slovenská volejbalová reprezentácia má v dôležitom roku našu podporu

Národná volejbalová reprezentácia má v nás aj v roku 2023 dôležitého spojenca. Silná slovenská značka a jednotka na trhu s palivami podporuje slovenský volejbal z pozície hlavného reklamného partnera v dôležitom roku, v ktorom ženský reprezentačný tím čakajú duely na prestížnom európskom šampionáte EuroVolley 2023. Veríme, že spolupráca priaznivo ovplyvní výkony národných tímov počas celého roka.

Volejbal

02. august 2022

Volejbalové reprezentácie Slovenska získali silného partnera – Slovnaft

Slovenská volejbalová reprezentácia sa krátko pred kvalifikačnými zápasmi na majstrovstvá Európy (ME) mužov aj žien EuroVolley 2023 spojila so silnou značkou. Hlavným partnerom reprezentácie sa stala spoločnosť SLOVNAFT, a.s., ktorá je slovenskou jednotkou na trhu s palivami. Predstavitelia oboch partnerov veria, že spolupráca priaznivo ovplyvní výkony národných tímov v boji o miestenku na ME.