Volejbal

Volejbalová reprezentácia na Zlatej Európskej lige s našou podporou

Slovenská volejbalová reprezentácia má v nás stabilného partnera už tretí rok. Náš ženský tím je aktuálne v plnom nasadení o čo najlepšie priečky na prestížnom turnaji Zlatá Európska liga.

Na rozhraní mája a júna sa dokonca aj Bratislava stane hlavným mestom európskeho ženského volejbalu, keď bude hostiť niektoré zo zápasov tejto ligy. V ikonickej Gopass Arene – Národnom basketbalovom centre odohrajú slovenské reprezentantky zápasy so Švédkami a Slovinkami. Turnaj doplní tretí zápas medzi ženskou volejbalovou reprezentáciou Slovinska a Švédska. Pre Zlatú Európsku ligu zostavil reprezentačný tréner Michal Mašek najsilnejší možný tím, ktorý si na domácej pôde zaslúži skvelú atmosféru.

Zlatá Európska liga (ZEL) s troma turnajmi štartovala v druhej polovici mája v Chorvátsku, kde naše reprezentantky hrali proti Azerbajdžanu a domácemu Chorvátsku. Liga pokračuje turnajom v Rakúsku. Tam si naše reprezentantky okrem Rakúšaniek zahrajú aj s Ukrajinou. Posledný turnaj ZEL odohrajú naše volejbalové reprezentantky v domácom prostredí od 31. mája do 2. júna. Finálový turnaj ZEL bude organizovať Česko.

K výnimočnej atmosfére vrcholového volejbalového podujatia v Bratislave prispeje aj miesto, ktoré organizátori vybrali ako miesto zápasov. Budova Gopass Arena – Národné basketbalové centrum bola inšpirovaná konštrukčnými riešeniami výstavnej haly Paraboleum v americkom Raleighu. Halu s dvoma parabolickými oblúkmi prestrešenými zavesenou konštrukciou navrhol architekt Jozef Chovanec. Dnes je zrekonštruovaná Gopass Arena využívaná na veľké športové a spoločenské podujatia.

„Sme hrdí, že aj vďaka našej podpore zažíva slovenský vrcholový volejbal vzostup popularity. Dobré výsledky našich národných volejbalových tímov pod vysokou sieťou majú potenciál pritiahnuť k tomuto elegantnému nekontaktnému športu mladú generáciu,“ povedal Anton Molnár, hovorca a riaditeľ Komunikácie SLOVNAFT, a.s.

 

Novinky (2)

Volejbal

14. august 2023

Slovenská volejbalová reprezentácia má v dôležitom roku našu podporu

Národná volejbalová reprezentácia má v nás aj v roku 2023 dôležitého spojenca. Silná slovenská značka a jednotka na trhu s palivami podporuje slovenský volejbal z pozície hlavného reklamného partnera v dôležitom roku, v ktorom ženský reprezentačný tím čakajú duely na prestížnom európskom šampionáte EuroVolley 2023. Veríme, že spolupráca priaznivo ovplyvní výkony národných tímov počas celého roka.

Volejbal

02. august 2022

Volejbalové reprezentácie Slovenska získali silného partnera – Slovnaft

Slovenská volejbalová reprezentácia sa krátko pred kvalifikačnými zápasmi na majstrovstvá Európy (ME) mužov aj žien EuroVolley 2023 spojila so silnou značkou. Hlavným partnerom reprezentácie sa stala spoločnosť SLOVNAFT, a.s., ktorá je slovenskou jednotkou na trhu s palivami. Predstavitelia oboch partnerov veria, že spolupráca priaznivo ovplyvní výkony národných tímov v boji o miestenku na ME.