NAJ diplomová práca

Slovnaft ocenil najlepšie diplomové práce i úspech chemikov na Medzinárodnej Chemickej Olympiáde

Slovnaft už po 10. krát slávnostne odovzdal ceny pre najlepšie diplomové práce v súťaži Naj diplomovka a zároveň ocenil úspech mladých stredoškolákov na prestížnej Medzinárodnej Chemickej Olympiáde.

Do súťaže Naj diplomovka sa v tomto roku prihlásilo 17 diplomových prác z deviatich fakúlt a štyroch rôznych univerzít. Spomedzi nich vybrali odborníci v danej oblasti pracujúci v Slovnafte tri najlepšie práce. Tie napísali Lucia Bačkayová z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Jozef Halás z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity a Ján Bendžuch zo Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach. Všetci traja ocenení dnes pracujú v spoločnosti Slovnaft, kde sú súčasťou absolventského programu Growww. Veľký úspech sa podarilo dosiahnuť aj mladým chemikom na Medzinárodnej Chemickej Olympiáde 2016 v gruzínskom meste Tbilisi. Už po tretíkrát sa na stupňoch víťazov ocitol Jakub Obuch z Gymnázia J. Hollého v Trnave. V striebornom pásme sa umiestnil aj spolu s Adamom Svítokom z Gymnázia V. B. Nedožerského v Prievidzi. Bronzové pásmo si vybojovali Samuel Andrejčák z  Gymnázia V. B. Nedožerského v Prievidzi a Filip Čermák z Gymnázia na Golianovej 68 v Nitre.

Novinky (5)

NAJ diplomová práca

25. október 2023

Poznáme najlepšie diplomovky roka

Aj tento rok sme vďaka súťaži Najdiplomovka spoznali výnimočné študentské práce, ktoré prekvapivo priniesli nové témy. Práve diverzita tém bola jasným dôkazom, ako sa mení naša spoločnosť a jej aktuálne problémy, ktorým všetci čelíme.

NAJ diplomová práca

13. júl 2023

HĽADÁME NAJ DIPLOMOVKY

V 17. ročníku súťaže Najdiplomovka opäť oceníme tie najlepšie diplomové práce z celého Slovenska. Ak sa vám v roku 2023 podarilo úspešne ukončiť magisterské alebo inžinierske štúdium a myslíte si, že vaša diplomovka stojí naozaj za to, dajte nám o nej vedieť. V téme neexistuje obmedzenie – práca sa môže týkať chemickej technológie, IT, komunikácie či personalistiky. Dôležité je prepojenie na naše podnikanie a kvalita práce.

NAJ diplomová práca

01. december 2017

Najdiplomovka 2017

Do súťaže o najlepšie diplomové práce za rok 2017 sa prihlásilo šesť fakúlt zo štyroch univerzít s pätnástimi prácami. Autori tých najlepších diplomoviek si prevzali cenu 7. novembra v Hoteli Gate One.