TNE

Máme recept na úspech

"Cookin talents" - tak znie hlavná téma tohto ročníka.

Prihlasovanie
ukončené

O programe

Výnimočné mladé talenty, ktorých rozvoj môže byť potlačený alebo oslabený v dôsledku nedostatku finančných prostriedkov, sú okrem spoločnosti SLOVNAFT, a.s. dlhodobo podporované najmä Nadáciou CEF. Školy, športové kluby, centrá voľného času a často aj samotní rodičia, nemajú dostatočné možnosti a vybavenie na zabezpečenie plnohodnotného rozvoja mladého talentu.

Počas 16. ročníkov grantového programu TNE sa nám podarilo podporiť výnimočne nadané deti vo veku od 8 do 25 rokov sumou 1 042 000 €. Aj vďaka tomu tak môžu mladé talenty rozvíjať svoje schopnosti v oblasti športu, vedy a umenia. #spoludokazemevela

Prihláste svoj talent a získajte grant na rozvoj svojho nadania.

Medzi talentované deti a mladých ľudí grant opätovne rozdelíme až

66 000 €

Príbehy úspešných talentov

Podporené talenty

Novinky (31)

TNE

13. jún 2024

Talent a odhodlanie si zaslúžia podporu. Grantový program TNE nadelil mladým 66 000 eur

Chcú byť najlepší. Obetujú voľný čas aj pohodlie, aby svoj talent kultivovali a rozvíjali. Dvadsiatim piatim deťom a mladým ľuďom z celého Slovenska v tom teraz pomôže grant z programu TNE v celkovej výške 66 000 eur. Vybojovali si ho v silnej konkurencii, keď presvedčili odbornú porotu, že svoje sny chcú a vedia meniť na realitu. Grantový program TNE, ktorý im v tom pomôže, bol pôvodne známy pod názvom Talenty Novej Európy. Spoločný projekt spoločnosti SLOVNAFT, a.s., a Nadácie CEF počas svoje existencie podporil stovky výnimočných príbehov. Tento rok sa do 17. ročníka programu v kategóriách športu, umenia a vedy prihlásilo celkovo 204 detí a mladých ľudí vo veku od 9 do 25 rokov.

TNE

01. marec 2024

Mladé talenty môžu opäť získať finančnú podporu z grantu TNE

Posledná ingrediencia tvojho talentu. To je hlavné posolstvo aktuálneho ročníka grantového programu TNE (Talenty novej Európy) pre nadané deti a mladých ľudí v oblastiach veda, šport a umenie. Prihlasovanie do programu je otvorené od 1. marca do konca mesiaca.

Projektový manažér

Nadácia CEF

Štúrova 1090/7

929 01 Dunajská Streda

Ing. Katarína Cséfalvay

E-mail: katarina.csefalvay@cef.sk

Vyhlasovateľ

Logo CEF